Koolist

Armsad õpilased, lapsevanemad ja õpetajad!
Alates 2015/16.õa on meie kooli õpilastel võimalus kanda koolivormi, mis väärtustab koolikultuuri ja tekitab ühtsustunnet,see on osa kooli sümboolikast.

Neeme Kooli koolivormi valmistaja on Norrison OÜ

Koolivormi rõivaste suurusi on võimalik proovida Norrison OÜ vabrikupoes aadressil WWPassaaz Aia 3 / Vana-Viru 10, Tallinn, II korrus. Kauplus on avatud E-L 10.00-20.00, P 10.00-17.00 ja Norrison OÜ kontoris aadressil Kraavi 11-5, Tallinn. Kontor on avatud E-R 9.00-16.00, lõuna 12.00-13.00.

I Tellimisperiood 27.aprill - 15.juuni tellimused saate kätte koolist alates 24.august.

II Tellimisperiood 27.august - 20.september tellimused saate kätte koolist alates 02.novembrist.

Koolivormi tellimise ja ostmise ÜLDINFO siit.

Meie KOOLIVORMI TOOTED JA TELLIMINE siit.

Lingi alt leiad ka mõõdutabeli ja tellimise juhendi.

Kui tellimisperioodi parajasti pole, siis võid koolivormi näidiseid vaadata siit.

Kool kingib igale I klassi õpilasele tarkusepäeva aktusel lisaks aabitsale ka kooli tekli.

Vanemate klasside õpilastel on võimalik tekkel endale osta.

Tekli pildid

Koolivormi projektijuht OÜ Norrisonis on Ave-Maria Seimar (e-mail ave-maria@norrison.ee). Küsimuste korral võib julgelt kirjutada.