Õppetöö

Psühholoogiline nõustamisteenus Neeme koolis

Kellele: õpilased, lapsevanemad, õpetajad.

Vastuvõtuajad: Neeme koolis vastavalt graafikule; MTÜ nõustamistoas (Tallinn, Majaka tänav 21-6) vastavalt eelnevale kokkuleppele.

Teenust rahastab Jõelähtme vald.

Nõustamisteenust osutab Natalja Krassilnikova, psühholoog, kes on läbinud kognitiiv- käitumise teraapia baaskursuse ja hingamisterapeutide väljaõppe.

Pöörduda võivad:

• Õpilased kui nad soovivad jagada koolisuhete ja koolieluga seotud tundeid ja mõtteid.

• Lapsevanemad, kes soovivad konsulteerida oma lapse heaoluga  (füüsiline, emotsionaalne, sotsi-aalne, kognitiivne)  seotud küsimustes.

• Õpetajad, kes soovivad konsulteerida õpilaste klassisuhete, käitumise, tugivõrgustike (sh perekond)
    ja õppeedukusega seotud küsimustes.

Õpilastega kohtudes kasutan lisaks vestlemisele loomingulisi meetodeid ning teeme üheskoos kehalisi harjutusi (hingamine, lõdvestamine jne).

Juhul, kui õpilase või lapsevanema suunab nõustamisele õpetaja, siis on tal selleks eelnevalt võetud lapsevanema (lapse hooldaja) nõusolek (kirjalik, suuline).

Parim on, kui õpetaja palub nõustamise eesmärgil pöörduda lapsevanemal endal.

Psühholoog Neeme koolis 2016 aasta lõpuni:

30.09; 05.10; 19.10; 02.11; 09.11; 01.12; 15.12

Kontaktid: