Hea lapsevanem!
13.12.2020

Viiruse leviku peatamiseks on alates esmaspäevast, 14.12 kõik Eesti üldhariduskoolid suletud ning õppetöö toimub distantsõppes kuni vaheajani. Vaheaja esimene päev on 23.12. Haridus- ja Teaduministeeriumi saadetud infokiri on saadetud lastevanemate listi.
Toon välja olulisemad punktid. Täpsemad juhised õppetöö korraldamise kohta annab teie lapse klassijuhtaja.

• Distantsõpe toimub koolis distantsõppe juhendi järgi. Kord on kättesaadav kooli kodulehel. http://www.neemekool.ee/dokumendid/distantsoppe-korraldus

• Koolilõuna pakkumine distantsõppe ajal:
A – koolilõuna väljastatakse kooli söögisaalist termokarbis koolipäevadel vahemikus 11.45 - 12.45
B – Koolilõuna kompenseeritakse lapsevanemale rahas, väärtuses 1 euro koolipäeva kohta.
Tänaseks on kõik lapsevanemad oma valiku teinud.

• Koolis on teatud arv tehnilisi vahendeid (arvutid, tahvelarvutid), mida on vajadusel võimalik laenutada. Kui õpilane vajab distantsõppe ajaks tehnilisi vahendeid, palun andke sellest teada klassijuhatajale.

• Kui distantsõppe ajal tekib küsimusi, muresid, siis palun pöörduge klassijuhataja või aineõpetajate poole ning loomulikult saab ka minuga ühendust võtta

Heade soovidega
Karin