Neeme Koolis toimus ajalooline sündmus
10.03.2018

Täna, 9.märtsil 2018. aastal kell 10.00 toimus Neeme Koolis ajalooline sündmus.

Ehitusettevõte EVICON OÜ ja Jõelähtme Vallavalitsus sõlmisid lepingu, mille järgselt peab 1. septembriks 2018 valmis olema Neeme Kooli juurdeehitus.

Ajaloolise hetke tunnistajateks kogunesid  hommikul Neeme Kooli aulasse kooli õpilased, õpetajad ja hoolekogu. Vallavalitsusest olid kohal vallavanem Andrus Umboja, ehitusinsener Martti Taidre, vallavalitsuse liige Art Kuum. Ettevõtet Evicon esindasid juhatuse liige Kaarel Runtal ja projektijuht Kaido Kann.

Ettevalmistusprotsessi, mis on kestnud alates 2016. aasta sügisest,  mahub palju: ideekavandid, koosolekud, vaidlused, otsused, üks ebaõnnestunud hange, uued ideekavandid, uued koosolekud ning tänane päev. Kooli juurdeehitusprotsessi on kaasatud ka küla kogukond ning koolipere.

Meid ootab ees põnev ja töine aeg. Järgmine tähtis sündmus on nurgakivi asetamine.

Vallavanem tegi toreda ettepaneku: siduda kaks tähtsat sündmust  – nurgakivi asetamine ja kooli lõpuaktus. Koolirahvale see mõte meeldib.

Vaata pilte.