Õppekorraldusest 18. mai - 05. juuni.
13.05.2020
  • COVID-19 pandeemia on taandumas ja Vabariigi Valitsuse 5. mai 2020 korraldusega nr 143 lubatakse alates 15. maist lisaks distantsõppe vormile koolides läbi viia individuaalset või väikestes rühmades õppetööd ja tegevust.
  •  28. aprillil toimus Neeme Kooli hoolekogu koosolek, kus otsustasime, et Neeme koolis jätkub distantsõpe kuni õppeaasta lõpuni ja üldjuhul kontakttunde ei toimu.
  • Kui õpetajal tekib põhjendatud soov õpilasi kooli kutsuda, siis lepitakse selles eelnevalt kokku lapsevanemaga.
  • Koolis on olemas vajalikud  desinfitseerivad vahendid ja soovijatele mask (nii õpetajale kui õpilasele).
  • II poolaasta tegemata tööd (!) ja puudulikud hinded tuleb õpilasel parandada hiljemalt 22. maiks. „!“ numbriline väärtus on peale 22. maid  „1“.
  • Tavapärane lõpuaktus jääb ära. I-V klassi õpilastele saadame tunnistuse koju postiga. Viimane klassijuhataja tund toimub 4. juunil Zoomi keskkonnas.
  • Õpikute tagastamine toimub koolimajas 28. ja 29. mail kell 17.00-18.00. Õpikutelt tuleb ära võtta paber ja kaaned. Mine õpikutega klassi V3 (valge maja II korrus).
NB! Järgmisel õppeaastal jätkatakse tööd järgmiste töövihikutega:
V klassil palun kooli tuua vene keele töövihik ja õigekirjavihik ning muusikaõpetuse töövihik

IV klassil vene keele töövihik ja õigekirjavihik.
  • 6. klassi lõpuaktus toimub 5. juunil kell 14.00 koolimaja terrassil. Aktusest osavõtjate arv sõltub sel hetkel kehtivatest ohutusreeglitest. Täpsustava info saadame kuupäeva lähenedes.
  • Koolibussid sõidavad kolmel esmaspäeval: 18. mai, 25. mai ja 1. juuni. Täpsema graafiku saadame lähipäevil.