Õppetöö korraldus alates 16. märtsist
13.03.2020

Seoses eriolukorraga Eestis annan teada, et Neeme Koolis toimub distantsõpe alates esmaspäevast 16. märtsist 2020.
Eriolukord kehtib kuni 1. maini 2020, olukorda hinnatakse jooksvalt, muudatustest anname operatiivselt teada.

• Koolimaja on suletud - õppetööd kooliruumides ei toimu.
  • Ära jäävad ka kõik ringitunnid nii õpilastele kui ka täiskasvanutele.
  • Alates esmaspäevast koolibussid ei sõida. Liinid J1 ja J2 jätkavad tavapäraselt

ÕPPETÖÖKORRALDUS

• HEA lapsevanem, me loodame väga sinu abile ja palume olla oma lapsele esimene abikäsi tema igapäevases õppimises.

• Distantsõppe peamine eesmärk on säilitada lapsel õpiharjumus ja kohustus iga päev õppida.
  • Küsimuste korral tasub kindlasti küsida, sest õpetajad jätkavad oma igapäevast tööd ja on e-kirja kaudu kättesaadavad.

• Õpilasele antakse ülesanded kodusõppimiseks e-kooli kaudu. Vaadake alajaotust ÜLESANDED ja ÕPPETÖÖ

• E-kooli konto on kohustuslik nii õpilasele kui ka lapsevanemale. Tehnilist tuge saab haridustehnoloogilt ullamoks@gmail.com

• Kool palub lapsevanemal igal õhtul koos lapsega e-koolist järgmise päeva ülesandeid vaadata, et koos uus päev läbi arutada.

• Kool omalt poolt kindlustab, et hiljemalt kella 17.00ks on e-koolis järgmise päeva ülesanded olemas.

• Ülesanded, mida laps teeb esmaspäeval on e- koolis hiljemalt pühapäeva õhtu kell 17.00. Ülesanded, mida laps teeb teisipäeval on e- koolis hiljemalt esmaspäeva õhtul kell 17.00 jne.

• Lapsevanemad peavad vajadusel olema valmis tooma kooli või viima koolist lapse jaoks vajalikke õppevahendeid – õpikuid, töölehti. Sellisest vajadusest antakse eelnevalt  teada ja lepitakse kokku täpne kohtumise aeg.

MUU VAJALIK INFO

• Lapsevanematele on tungiv palve hoida lapsi kodus ja vältida laste suuri kogunemisi (nt kohvikutes, kaubanduskeskustes jne)

• Terve laps võib õues käia!

• Palume lapsevanematel tutvuta Vabariigi Valitsuse väljakuulutatud eriolukorra nõuete-soovitustega ja neid järgida.

• Juhul, kui koduõppeperioodil esineb mõnes perekonnas COVID-19 haigusjuhtum, palun sellest  kooli direktorit  teavitada, et saaksime haiguse levikut vallapiires kaardistada

• Palun teavitada kooli ka pere välisreisidest.

Hoiame üksteist ja olge terved!