Teisipäeval 28. veebruaril sõudespinningu võistlus
17.02.2017

Lapsed lähevad 1. märtsil Kostivere kooli sõudespinningu võistlustele. Aitame neil saavutada tippvormi!
Otsi enda võistkonda veel 5 sportlikku lapsevanemat ja tule 28. veebruari õhtul kooli, et koos õpilaste ja õpetajatega võistelda sõudmises.
 LAPSEVANEMAD vs ÕPETAJAD vs ÕPILASED
Kogunemine algab kell 17.30, võistlus k 18.00

Moodustage 6-liikmelised võistkonnad ja registreerige oma võistkond õpetaja Pille aadressil pilleplakk@hotmail.com

Mida täpselt teeme?
Teatesõudmine 6 x200 m. Tabloole pannakse 1200 m, iga võistkonnaliige tõmbab ca 200 m. Sõudma minnes kinnitab sõudja ise oma jalad, valib raskusastme.
Olles lõpetanud sõudmise, võtab ise jalad lahti ja vabastab sõudepingi järgmisele vahetusele.
Kui võistkondi on rohkem kui kolm (õpetajad, õpilased, lapsevanemad), otsustatakse finaalsõitu pääsejad eelsõitudega.
Finaalsõidus osalevad kolm võistkonda. Õpetajate võistkond pääseb otse finaali.

Kui tunned, et soovid oma võistkonnaga harjutada, siis sõudespinningud on koolimaja saalis nädalavahetusel ja õhtuti sind ootamas.
Majja pääsemiseks võta ühendust rahvamajaga.

Tublidele autasuks kukkel, soe tee ja pikad linad.