Emadepäeva nädal

2.-6.mail toimus Neeme Koolis emadepäeva nädal. Koolimajja tulid tunde andma meie õpilaste emad. Tutvustati oma elukutseid, valmistati koos õpilastega süüa ning toimus ka fotojaht.

Sofi ja Andro ema Kristi käis meile rääkimas pangadusest. Õpilased on öelnud, et tund oli väga lahe. Neile meeldis väga see, et said näha erinevaid pangakaarte ning õppida ka nendega kaasnevatest võimalikest ohtudest.

Emma ema Signe tutvustas õpilastele ajakirjandust. Õpilased rääkisid, et õpetaja Signe oli väga hästi ettevalmistunud ja tõi erinevaid näiteid ka enda tööst.

Hugo ema Pille õpetas õpilastele smuutide valmistamist. Õpilastele väga meeldis, et said smuutid ise täpselt oma maitse järgi valmistada.

Sofia ema Marju viis läbi kokandustunni ja fotojahi. Õpilased ütlesid, et Marju oli väga hea õpetaja. Õpilastele meeldis pulgakookide valmistamine väga.

Fotojahi kohta on õpilased öelnud, et oli väga lahe ja mõnus, sest nad said õues aega veeta. Samuti meeldis neile see, et nad said olukorrad välja näidelda.

Lysandra ema Kairi õpetas kuidas inimest joonistada. Õpilased on öelnud, et tund oli väga huvitav ja põnev.

Heleni ja Rasmuse ema Monika tõi kooli küüliku, kellest lastel oli palju rõõmu. Samuti mängisid õpilased koos mänge. Lapsed ütlesid, et tund oli huvitav ning mäng oli väga põnev.

Marta ema Moonika andis õpilastele kokandustunni. Õpilased on öelnud, et õpetaja Moonika tuli tundi hea tujuga ning see tegi ka neil tuju heaks. Õpilastele väga meeldis, et valmistatud jäätisekokteilid said nad ka ise ära juua ning see olevat andnud neile energiat koolipäevaks.

Dora ja Reio ema Kadi käis jutustamas kehakoorijatest ning sellest, kuidas neid koduste vahenditega valmistada. Tund oli huvitav ja uusi teadmisi sai palju.

Aitäh vingetele emadele!